Vizyonumuz


DÜNYA STANDARTLARINDA HİZMET VERİYORUZ
Dünya için helal jelatin sloganıyla sizler için üretiyoruz. Global pazarlarda Köklü birçok kuruluşa hizmet veriyor, dünya standartlarını takip edip güçlenerek büyüyor, yeniliklerle sektörde öncü oluyoruz. Günün şartlarından etkilensek bile bunu kalitemize asla yansıtmıyoruz. Birinci sınıf malzeme kullanıyor, hijyen ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermiyoruz. How To Run çok faydalı bir metin yazmış.

Türkiye’nin ilk olarak üretim prosesinin tamamı kapalı alanda hİjyenik helal jelatini üreten firmayız,işletmemiz tedarikçilerinin denetimine her zaman açık .

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Bursa jelatin olarak “kaliteli ürün, kaliteli hizmet başarıdır” ilkesi ile jelatin üretimi yapmaktayız.Ürünün müşterilere ulaştırılmasına kadar ulusal ve uluslararası standartlarda,yasal şartlara uyarak, hijyenik ortamlarda, gıda mühendisleri kontrolünde üretmekteyiz,takım çalışmasını uygulayan, hijyen kurallarına göre çalışan eğitimli personelin gıda güvenliği yönetim sistemine daha etkin katılımlarını sağlayarak; ekip olma ruhunu geliştirmekteyiz.

Eğitimli personelimizle, koşulsuz müşteri memnuniyetinin gerekliliğine inanarak kalite yönetim ve gıda güvenliği sistemlerimizi sürekli geliştirerek sektörü içinde öncü ve örnek olmayı amaç edinmekteyiz.

Tüm üretim zincirimiz boyunca, hammadde temininden müşteriye teslim aşamasına kadar bütün aşamalarda ilgili çevrelerle etkin bir iletişim oluşturmaktayız.

Hedefimiz, küresel rekabet ortamında sektörde ürün ve hizmet kalitesini yükseltmektir. Bursa Jelatin Tse,İso,Brc,Global Food Safety standartlarına uygun üretim yapmaktadır.


misyon-vizyon