Dünyanın Her Noktasına Helal Jelatin...
Badirga mahallesi 8.sokak no.4 Nilüfer/Bursa

KURUMSAL

KURUMSAL

Helal Jelatin


DÜNYA STANDARTLARINDA HİZMET VERİYORUZ
Bursa Jelatin Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş yarım asırı aşan deri ürünleri tecrübesi ile Türkiye’de 5 fabrika 12 tabakhane ile sektöre 2018 yılında yüksek yatırım yapıp global pazara giriş yapmıştır. Asıl amacımız pharma ve gıda endüstrisinin dışa bagımlı oldugu helal jelatini müşterilerimize sunmaktır. Yüksek teknoloji kullanarak %100 milli üretim yapmaka olan Bursa Jelatin Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş kısa sürede Avrupa birliği, Asya, Ortadogu ülkelerine ihracata başlamış ve uluslararası üretici firmaların ana tedarikçisi haline gelmiştir. TÜRKİYE'DE İLK
2019 yılında sektörde üretim ve satış kanallarını hızla oluşturup müşterilerinin çözüm ortagı olmuştur. 100 kişiye yakın mavi yaka, 15 beyaz yaka ve arge personelleri ile sektöre hizmet etmektedir. KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
Bursa Jelatin Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş Son teknolojik imkanlarla 20.000 m2 alan üzerine kurulan tesiste, gıda güvenliği standartlarını eksiksiz uygularak, %100 helal “yenilebilir sığır jelatini” üretimi yapmaktadır. Burjel işletme kayıt numarası Tr 16-0807 Avrupa Birliğine ve bütün dünyaya İhracat yapmaktadır.

Bize Ulaşın

image Bursa Jelatin Gıda San Tic Aş Yarım Asırı aşan Deri ürünleri Tecrübesi ile Türkiyede 4 Fabrika 12 Tabakhane ile Sektöre 2018 yılında yüksek yatırımla katkı saglayıp 4 Ortakla Global pazara giriş yapmıştır.Asıl Amacımız Pharma Ve Gıda Endüstrisinin Dışa bagımlı oldugu Helal Jelatini müşterilerimize sunmaktır.

Yüksek Teknoloji kullanarak %100 Milli üretim yapmaka olan Bursa Jelatin Aş Kısa sürede Avrupa birliği,Asya,Ortadogu ülkerine ihracata başlamış ve Uluslararası Üretici Firmaların Ana Tedarikçisi Haline Gelmiştir.2019 yılında Sektörde üretim ve Satış kanallarını hızla oluşturup müşterilerinin çözüm ortagı olmuştur

100'e yakın mavi yaka, 15 beyaz yaka ve ARGe personelleri ile 365 gün Sektöre hizmet etmektedir. Bursa Jelatin Gıda San. Ve Tic. A.Ş Son teknolojik imkanlarla 20.000 m2 alan üzerine kurulan tesiste, gıda güvenliği standartlarını eksiksiz uygularak, %100 helal “yenilebilir sığır jelatini”üretimi yapmaktadır.Burjel işletme Kayıt Numarası Tr 16-0807 ile Avrupa Bİrliğine ve Bütün Dünyaya İhracat Yapmaktadır.

image Sürekli kendini geliştiren ve iyileştiren, yenilikçi çözümler sunan, müşteri beklenti ve memnuniyetini önem vererek satış sonrası destek veren,Teknik olarak müşterilerine karşı üstlendiği tüm sorumlulukların bilincinde, prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeden, sürekli gelişen ve büyüyen, öncü, kurumsal bir MARKA olmak

Gıda sektöründe %100 güvenilir hammadde ile izlenebilir ürün ve hizmet sağlayan, kalitesiyle güçlü bir marka imajı oluşturmuştur.

sektöründe öncü, kalitesinden ve prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeden tüm sorumluluklarının bilincinde kurumsal bir kuruluş olmak.iyi Kalitede ve Helal Koşullarına dikkat edip Jelatin yapmak en büyük Hassasiyetimiz.

TANITIM

Bizi İzleyin...

Yan tarafta bulunan firmamızı tanıtan videomuzu izleyerek şirketimiz ve yaptığımız iş hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz..

Bize Ulaşın