Dünyanın Her Noktasına Helal Jelatin...
Badirga mahallesi 8.sokak no.4 Nilüfer/Bursa

JELATİN

KOLAJEN NEDİR...

Kolajen, vücuttaki doku ve organlarda bulunan yapısal bir proteindir. Vücutta bulunan kolajen, bir çeşit tutkal görevi görmektir ve bağ dokularının korunmasından sorumludur.

Cildimizden kemiklerimize, saçlarımızdan tırnaklarımıza kadar aktif rol oynayan kolajen, yaşa, beslenme düzenine, çevresel koşullara göre azalmaktadır. Özellikte 25 yaşından sonra vücudumuz daha az kolajen üretmeye başlar.

Kolajen Tipleri

Kolajen, tüm vücut proteinlerinin yaklaşık üçte birini oluşturur. Toplam vücut proteinin % - 35’i kolajen proteinidir. Bugüne kadar 28 farklı tipte kolajen tespit edilmiştir.

Bursa Kolajen ise vücutta kemik, deri, organ ve kas vb. grupların korunmasında rol alan Tip1 ve Tip3 kolajenden oluşur.

Bursa Kolajen Peptid

Vücudumuzdaki kolajen miktarı azaldıkça, cilt kusurları artabilir, tırnaklar güçsüzleşebilir, kemik ve eklem ağrıları ortaya çıkabilir. Kısacası hayat kaliteniz düşebilir. Bursa Kolajen Peptid, takviye edici bir gıda olarak kullanılır. Peptid formda bulunan Bursa Kolajen sindirime hazırdır ve bağırsaklarda emilimi gerçekleşir. Bursa Kolajen Peptid, düzenli kullanımda ihtiyacınız olan kolajeni kazanmanızda length destek olur.

Bursa Kolajen Peptid Nasıl Kullanılır?

Toz formunda olan Bursa Kolajen, kullanım kolaylığı ile sizlere rahatlık sağlıyor. İster kahve gibi içeceklere ister günlük tükettiğiniz besinlerin içine katarak kullanabilirsiniz. Genellikle günlük olarak five ila 10 gram arası tüketim önerilse de diyabet hastalarının, hamilelerin, emziren annelerin, deniz ürünleri ile birlikte sığır-tavuk etine alerjisi olanların doktor onayı ile kullanması tavsiye edilir.

Bursa Kolajen Peptid’in Uzun ve Kısa Vadede Vücuda Etkileri Nelerdir?

Özellikle 25 yaşından sonra kullanılması önerilen kolajen, vücuda yapılan en önemli yatırımlardan biridir. Cilt ve tırnaklarda ilk aydan itibaren etkisini gözlemlerken, uzun vadede kaslarınızın güçlenmesine ve hareket kabiliyetinin artmasına da katkı sağlar. Bu nedenle yaşın ilerlemesiyle artan kas problemlerinin hafiflemesine yardımcı olur. Siz de hayatınızda Bursa Kolajen’e yer vererek daha kaliteli bir yaşama adım atabilirsiniz.

BİLGİ AL

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz

+90 224 414 1440